KDO JSME

Za projektem Právní Servis Online stojí Mgr. Radek Hanák a Mgr. Miriam Bachyncová. Právníci s bohatou advokátní praxí v České republice, na Slovensku a v zahraničí. Zároveň dva inovativně smýšlející lidé. Jsme “business oriented” a víme, že důležitý je obchodní úspěch. Jsme zkušení vyjednavači. Pracujeme v souladu s posledními technologiemi. Klientům chceme nabízet moderní právní řešení na míru. Na následujících řádcích se můžete seznámit s našimi pracovními zkušenostmi.

 KDO JSME

Mgr. Radek Hanák

advokát, člen ČAK

Předchozí zkušenosti:
  • Asekol - Legal & Regulatory Manager pro ČR a SR
  • Wrigely - Senior právník pro region ČR, SR a Balkán
  • LG - General Counsel pro ČR a SR
  • IBM – právník

Kontakt: radek@pravniservisonline.cz

Mgr. Radek Hanák je zkušený právník s rozsáhlým působením v nadnárodních korporacích a také menších lokálních společnostech, kde pracoval jako právník a manažer právního oddělení. V současné době se věnuje advokacii, kde s úspěchem využívá znalosti potřeb obchodních korporací. Je to advokát, jehož cílem je poskytování právních služeb širokému spektru klientů, specializuje se vsak na IT oblast. Nabízí právní servis občanům, podnikatelům i korporacím.

Klienti si na něm cení především jeho špičkových znalostí, díky kterým snadno řeší i ty nejnáročnější případy. Dokáže rychle reagovat a nebojí se ani složitých a rozsáhlých projektů. Svěřte se do odborných rukou Mgr. Radka Hanáka. Vždy udělá pro vyřešení vaší situace maximum.

Mgr. Miriam Bachyncová

CEO, Gepards@Madison, PrávníServisOnline, SmlouvyOnline24

Předchozí zkušenosti:
  • Accenture - Contract Management and Legal Service Center direktor pro Střední/Východní Evropu
  • IBM - právník
  • Advokátka, členka SAK

Kontakt: miriam@pravniservisonline.cz
Linkedin : cz.linkedin.com/in/miriambachyncova/

miriam KDO JSME

Mgr. Miriam Bachyncová je naslovo vzatou specialistkou na outsourcing a má rozsáhle praktické zkušenosti z různých oblastí práva, korporátního managementu, podnikání a podnikání na internetu. Při své práci aplikuje znalosti a praxi, které nabyla v advokacii a také při práci v nadnárodních korporacích, kde mimo jiné působila v mezinárodním týmu a úspěšně vybudovala a etablovala novou interní funkci pro Střední a Východní Evropu - Contract Management. Mgr. Bachyncová má dnes vlastní poradenskou a konzultační společnost, která se zajímá o inovativní internetové řešení a mimo jiné nabízí lokální regionální i globální technologická a marketingová řešení pro právnické profese.


Davon sind die teilnehmer des arbeitsgesprächs adel in der masterarbeit auf englisch schreiben frühen neuzeit am exzellenzcluster religion und politik überzeugt.