SLUŽBY

Vyřešte svůj problém bez nutnosti návštěvy advokátní kanceláře. Nabízené právní služby online vám ušetří cenný čas. Veškerá interakce je rychlá a srozumitelná. Začněte například základní konzultací zdarma. Sami se pak můžete rozhodnout, zda svěříte svůj právní problém právě nám.

PRÁVNÍ SLUŽBY – SPECIALNÍ ONLINE SLUŽBY

Základní konzultace zdarma

V rámci této služby získáte možnost 15 minutové konzultace zdarma u některých nenáročných případů. Do e-mailu či kontaktního formuláře zadejte své telefonní číslo a stručný popis konkrétního právního problému. My se vám do 24 hodin ozveme a poskytneme vám kvalifikovanou právní radu.

Poptat konkrétní řešení problému

Máte zájem o naše právní služby? Můžete využít kontaktní formulář nebo se s námi spojit přímo telefonicky či e-mailem. Jednoduše popište váš problém, poptejte jeho řešení, připojte dokumentaci a my se vám obratem ozveme s potvrzením přijetí a cenou za dan služby

Písemná odpověď na dotaz

Rádi vám poskytneme písemnou právní radu online. Spojit se s námi můžete pomocí e-mailu nebo ještě lépe, kontaktního formuláře. Kratší a nenáročné odpovědi vám v některých případech poskytneme zdarma. Pokud ne, tak určíme cenu online rady vždy předem.

PRÁVNÍ SLUŽBY – OBECNÉ

Poradenství

Řešíte právní problém nebo se chystáte udělat důležitý právní krok? Využijte našeho poradenství z pohodlí vašeho domova. Poskytujeme právní a konzultační služby jak občanům, tak podnikatelům a firmám. Prostudujeme vaši situaci a navrhneme to nejlepší řešení na míru vašim časovým i finančním možnostem. Obrátit se na nás můžete ve všech právních oblastech. Naší specializací jsou internetové projekty a outsourcing.

Konzultace

Poskytujeme jednorázové konzultace nejen občanů, ale také firmám, podnikatelům a obchodním společnostem. Tato služba je ideální pro ty, kteří nemají své vlastní právní oddělení, a přesto potřebují služby a radu zkušeného advokáta.

Zastupování před soudy

V případě soudního sporu vás zastoupíme před soudy či jinými úřady. Tuto službu nabízíme občanům, firmám, podnikatelům i obchodním společnostem. Samozřejmostí je také možnost sepsání žalob, odvolání či dovolání.

PRÁVNÍ A KONZULTAČNÍ SLUŽBY

Poradenství pro Startupy

Startupy nebo také začínající projekty a firmy se neobejdou bez právního poradenství. Máme vlastní zkušenosti se Startupy, a proto vám můžeme fundovaně poradit v rozběhu vašeho byznysu lokálně nebo i mezinárodně. Pomůžeme vám po právní stránce zastřešit váš nový podnikatelský projekt tak, aby splňoval vše potřebné. Můžete si také zvolit poradenství v rámci našich balíčků.

Cross-border transakce

Poradíme vám se smlouvami a jiných transakcemi, které se sjednávají mezi subjekty z různých zemí nebo řeší služby a jiné záležitosti v zahraničí. Rádi vám také domluvíme právní služby v ostatních státech za účelem kontroly transakcí z hledisek lokálního práva.

Outsourcing

Považujeme se za experty na smlouvy na lokální a mezinárodní outsourcing firemních procesů a IT podpory a projektu. Nabízíme profesionální konzultace a tvorbu smluv pro oblast outsourcingu. Pracujeme v češtině, angličtině a také angličtině. Mluvíme plynně anglicky.

SPECIALNÍ KONZULTAČNÍ SLUŽBY

Contract management

Jedná se o rozmáhající se interní firemní proces, který má za úkol řízení smluv v prostředí vaší firmy, zpravidla po jejich podpisu. Contract management zabezpečí, že bude se smlouvami řádně nakládáno. Kontroluje, aby jejich obsahu rozuměly také vnitřní jednotky. Zajistí přesný postup dle jejich znění a v případě změnového procesu jeho správné provedení. Při používání tohoto procesu dochází zároveň k potřebné archivaci smluv. Contract management kombinuje kvality flexibilního právního servisu, obchodního řízení smluv a jejich administrace. Každá dobrá firma má svůj Contract management proces nebo živý Contract management tým.

Vnitřní firemní předpisy

Chcete si být jisti, že má vaše firma moderní a právně platné interní zaměstnanecké a firemní předpisy? Obraťte se na nás. Zkontrolujeme vaše stávající firemní předpisy a případné obchodní podmínky nebo pro vaši firmu či obchodní společnost sepíšeme zcela nové.

Legal concierge

„Legal concierge“ je novinkou na našem trhu, která je výsledkem globalizace a faktu, že i naše firmy a podnikatelé často expandují do zahraničí. Tuto službu oceníte, ať už vytváříte zahraniční pobočky nebo se zaměřujete na smluvní transakce. Legal concierge mluví plynně anglicky a je schopný pomoci vyřešit vaše osobní i firemní záležitosti v zahraničí prostřednictvím oprávněných právních zástupců v dané zemi. Dále mu je možné svěřit dohled nad vašimi záležitostmi v zahraničí. Služba Legal concierge vám usnadní právní stránku podnikání a obchodování v zahraničí.


States vie to be part of pay someone to do my essay nclb growth’ pilot,.