Právní servis pro občany

Poskytneme vám právní servis a poradenství ve všech oblastech českého práva. Poradíme si s každou právní situací, pro kterou potřebujete nalézt řešení. Zvolte si z níže uvedených služeb a kontaktujte nás.

Nenašli jste zde právní řešení pro otázku, kterou právě řešíte? Kontaktujte nás pomocí e-mailu nebo kontaktního formuláře. Doporučíme vám to nejlepší řešení právě pro vás.

Smlouvy – příprava

Smlouvy jsou nedílnou součástí života každého z nás. Nechte si připravit smlouvu na míru od zkušených profesionálů. Připravíme vám řešení na míru, které přesně zohlední vaše potřeby.

Smlouvy – kontrola

Dostali jste k podpisu smlouvu, které nerozumíte? Zašlete nám ji ke kontrole. Pečlivě ji projdeme a zhodnotíme. V případě nevýhodných ustanovení vám navrhneme potřebné změny.

Rozvod manželství

Poskytujeme veškeré právní služby, které budete v souvislosti s vaším rozvodem potřebovat. Můžete se na nás spolehnout od prvotní konzultace, přes sepsání návrhu na rozvod až vypořádání SJM a úpravu styku s dětmi. Sepíšeme vám i předmanželskou smlouvu.

Úprava styku s dětmi

Rozvádíte se a chcete mít jistotu, že se budete moc nadále stýkat se svými dětmi? Řešíte výživné? Neváhejte nás kontaktovat. Sepíšeme vám návrh úpravy styku s dětmi a zastoupíme vás u soudu vč. sporů ohledně výživného

SJM

Připravujeme předmanželské smlouvy, úpravu SJM i vypořádání majetku bývalých manželů. Snažíme se, aby vše proběhlo v klidu a co možná nejrychleji.

Zaměstnání

Právní pomoc u nás naleznou také zaměstnanci, kteří mají problémy se svým zaměstnavatelem. Rádi vám poskytneme konzultace, zkontrolujeme smlouvy a zastoupíme vás při vyjednávání se zaměstnavatelem a v případném soudním řízení.

Ochrana spotřebitele

Stali jste se obětí nečestného jednání ze strany prodejce? Poradíme vám, jak reklamovat a získat své peníze zpět. Pomůžeme vám jak se soudní, tak mimosoudní cestou řešení vašeho sporu.

Náhrada škody

Náleží vám náhrada za škodu, kterou vám způsobil někdo jiný? Společně shromáždíme potřebné důkazy. Sepíšeme pro vás potřebné dokumenty, podání na soud a učiníme všechno proto, abyste získali odškodnění.

Diskriminace

Stali jste se obětí diskriminace? Obraťte se na nás. My vám s tímto problémem rádi pomůžeme. Postaráme se o to, abyste získali dostatečnou kompenzaci.

Pohledávky

Máte nesplacené pohledávky po splatnosti? Získejte své peníze zpět s pomocí práva. Jestliže dlužník nereaguje na vaše výzvy, je načase řešit celou záležitost před soudem. Věc zanalyzujeme, sepíšeme výzvy a podáme návrhy na soud, a provedeme vás následným procesem exekuce tak, abyste své prostředky dostali zpět.

Uznání dluhu

Jistěte se. Sepíšeme pro vás uznání dluhu v případě že vám někdo dluží. Jestliže jste od dlužníka získali uznání dluhu, nechte si ho u nás pro jistotu zkontrolovat. S uznáním dluhu získáte silnější ochranu.

Ochrana osobnosti

Právo na ochranu osobnosti je jedno z vůbec nejdůležitějších, jaké člověk má. Nenechte si do něj beztrestně zasahovat a braňte si ho. Stávající právní úprava poskytujete širokou ochranu osobních a osobnostních práv, jsme připravení vám pomoci při ochraně vaší osobnosti.

Insolvence

Dostali jste se do tíživé finanční situace? Obraťte se na nás a my vám pomůžeme najít východisko. Připravíme pro vás plán oddlužení se splátkovým kalendářem, sepíšeme stanovisko k soudu nebo vás u soudu zastoupíme a provedeme vás insolvenčním řízením.

Převody nemovitostí

Při převodu nemovitosti na jinou osobu se více, než kdy jindy vyplatí být ostražití. U těchto úkonů by měl být vždy přítomen zkušený advokát. Na míru připravenou smlouvou předejdete mnoha budoucím problémům.

Trestné činy

Staráme se jak o oběti trestného činu, tak o ty, kteří byli za trestný čin obviněni. Zastoupíme vás při vyšetřování, u soudu, připravíme potřebné podání, stanoviska, připravíme důkazy a pomůžeme vám po právní stránce vyřešit nepříjemnou situaci.

Zastupování před soudy

Zastoupíme vás před soudem ve všech případech, které mohou nastat. Jsme schopni vás zastupovat před soudy všech stupňů v České republice. Kontaktujte nás pro více podrobností.


In washington state’s 8th district, darcy burner, a democrat and former thesis writer by prothesiswriter.com manager at the microsoft corp.